اپلیکیشن سوآرم (swarm) یار کمکی فوراسکوئر

چندی پیش در وبلاگ اپلیکیشن فوراسکوئر (Foursquare) را معرفی کردیم که به کمک آن می توان مکان های اطراف را شناخته و بهترین ها را بر اساس نظرات افراد و امتیاز های کسب شده شناسایی و انتخاب کرد. حالا وقت آن است تا با اپلیکیشن سوآرم (swarm)، یار کمکی فوراسکوئر نیز آشنا شده و از آن هم بهره ببرید.

در ابتدای آغاز به کار فوراسکوئر، به کمک این نرم افزار توانایی بررسی نقاط مختلف و همچنین Check-in کردن و اعلام حضور در آن نقطه قراهم بود. کم کم این نرم افزار پیشرفت کرد و در نهایت با افزایش پیچیدگی های آن، سازنده تصمیم گرفت تا یک نرم افزار جانبی به نام اپلیکیشن سوآرم (swarm) و با لوگوی یک زنبور دوست داشتنی را در کنار فوراسکوئر ارائه دهد. در ابتدا بسیاری از این کار ناراضی بودند، اما در نهایت تجربه نشان داد که تصمیم سازنده چندان هم بی راه نبوده و با انجام این کار علاوه بر آنکه توانسته مکانات زیادی به کاربر ارائه دهد، طراحی و سادگی استفاده از نرم افزار را نیز در سطح قابل قبولی نگه داشته است (البته این دو نرم افزار از بابت طراحی هنوز تا حدودی جای کار دارند).

برای آنکه در محلی اعلام حضور کرده و Check-in کنید، باید حتما از اپلیکیشن سوآرم (swarm) استفاده نمایید. در زمان اعلام حضور میتوانید یک لوگو برای خودتان در نظر گرفته و کامنت و عکس هم به اعلام حضوران اضافه کنید. همچنین در اینجا یک راه میانبر به فوراسکوئر نیز در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز به فوراسکوئر رفته و نظر خودتان در مورد محل مورد نظر را در آنجا ثبت کنید. با هر بار اعلام حضور در نقطه ای خاص، امتیازی به شما تعلق گرفته و در صورتی که بیشترین تعداد Check-in را در آن محل داشته باشید، یک تاج به شما تعلق خواهد گرفت!

یکی از ویژگی های جالب در اپلیکیشن سوآرم (swarm)، امکان به اشتراک گذاری محل قرارگیری با دیگر دوستان در این نرم افزار است. بدین ترتیب در صورتی که این ویژگی را روشن کرده باشید، دوستانتان می توانند محل شما را دیده و در صورتی که علاقمند باشند، به شما بپیوندند. می توانید قرار ها و دور همی های دوستانه خودتان را نیز به کمک این نرم افزار تنظیم کرده و یا با دوستان سوآرمی خود چت کنید. در نهایت، می توانید Check-in های خود را در دیگر شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک نیز به اشتراک بگذارید.

یکی از مواردی که باید به خاطر بسپارید این است که هم اپلیکیشن سوآرم (swarm) و هم اپلیکیشن فوراسکوئر هر دو به اتصال اینترنت و GPS نیاز دارند که هر دو این موارد تاثیری منفی روی عمر باتری گوشی دارند. پس زمانی که به این دو نرم افزار نیازی ندارید بهتر است آن ها را ببندید تا در پس زمینه گوشی و تبلت باتری را مصرف نکنند.

اپلیکیشن سوآرم (swarm)برای انواع پلتفرم های موبایل شامل اندروید، iOS و ویندوز فون در دسترس است:

اپلیکیشن سوآرم (swarm) برای اندروید (گوگل پلی)

اپلیکیشن سوآرم (swarm) برای iOS (آی تونز)

اپلیکیشن سوآرم (swarm) برای ویندوز فون

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top