راه حل هایی برای تحمل صندلی وسط هواپیما!

زمانی که قرار است با هواپیما سفر کنیم، دوست داریم کنار پنجره باشیم تا بتوانیم بیرون را تماشا کنیم، و یا کنار راه بوده و بتوانیم در صورت نیاز کمی راه رفته و در صورت نیاز به ساک بالای سرمان دسترسی داشته باشیم. اما امان از وقتی که گرفتار صندلی وسط هواپیما شوید! آن موقع نه تنها به راهرو و چمدان و پنجره دسترسی ندارید، بلکه ممکن است بر سر قرار دادن دست روی دسته صندلی هم به کنار دستی خود درگیر شوید و غر غر بشنوید!

در ادامه راه حل هایی را خواهید دید که سایت Travel+Leisure ارائه کرده است تا تحمل صندلی وسط هواپیما را ساده تر کند.

از قبل آماده باشید- وسایلی که قرار است در هواپیما از آنها استفاده کنید را دم دست بگذارید. گوشی، تبلت، هدفون، کتاب یا هر وسیله دیگری که می خواهید در طی پرواز از آن استفاده کنید را در قابل دسترس ترین محل در ساک یا کیف خود قرار دهید تا به سرعت آن ها را برداشته و دیگر نیازی نباشد به کیف خود مراجعه کنید.

سریع تر سوار هواپیما شوید- بدین ترتیب فرصت کافی برای آماده شدن و قرار گرفتن در جای خود خواهید داشت و در ضمن قبل از آنکه کسی سر برسد می توانید وسایل تان را در محفظه بالای سر قرار داده و از فضا نهایت استفاده را ببرید! فضای جلوی پای شما کم است و به همین خاطر در صورت امکان وسایل کمتری با خود به داخل هواپیما ببرید.

دسته های صندلی را از همان اول صاحب شوید! – از همان ابتدا و در صورتی که بغل دستی شما هنوز نرسیده، دستان تان را روی هر دو دسته صندلی قرار دهید!

با بغل دستی ها دوست شوید- در صورت امکان با بغل دستی ها دوست شده و ارتباط خوبی با آنها برقرار کنید. سعی کنید خوش اخلاق باشید!

بالش گردنی همراه داشته باشید- بالش های گردنی قیمت بالایی ندارند، اما تاثیر بالایی در خوابیدن راحت تر شما در هواپیما خواهد داشت.

قبل از پرواز دستشویی بروید- این مورد کاملا واضح است و نیاز به توضیح ندارد!

حواس تان به صندلی های دیگر باشد- پس از آنکه هواپیما پرواز کرد، نگاهی به اطراف بیاندازید. شاید یک صندلی خالی مانده باشد و شما بتوانید با هماهنگی خدمه پرواز جای خود را عوض کنید.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top