او میخواهد به ایران سفر کند و با ایرانی ها برقصد!

روزنامه و سایت های خبری و تلویزیون پر است از خبر های ناگوار و درگیری ها و نا امنی های مختلف در اقصی نقاط دنیا که باعث می شود نگاهمان به محیط اطراف همواره با ترس و نگرانی همراه باشد. اما در این میان افرادی نیز هستند که نوع تفکر و دیدگاه متفاوتی داشته و کارهایی فراتر از انتظار انجام میدهند. Matt Harding یکی از همین افراد است که به نقاط مختلف دنیا رفته و با مردم آنجا میرقصد! او قصد دارد در سال ۲۰۱۶ به ایران بیاید و برنامه خود را اجرا کند. اما برای این کار یک پیش شرط در نظر دارد!

Matt در سال های قبل به لطف اسپانسری که داشت توانست به نقاط مختلف دنیا سفر کرده و فیلم رقصیدن خود (که چندان هم در آن حرفه ای نیست!) را ضبط میکرد! او در ابتدای کار تنها بود و کم کم افراد مختلف از حضور او در شهر خود مطلع شده و پس از مدتی همواره جمعیتی زیاد در فیلم های او حضور پیدا می کنند.

ویدئوی Matt از سفرش در سال ۲۰۰۸. این ویدئو نزدیک ۵۰ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است

پس از یک دوره ضبط فیلم، او تصمیم میگیرد به جاهایی برود که تا کنون نرفته، اما اسپانسرش موافقت نمیکند که او به کشور هایی همچون عراق یا کره شمالی و افغانستان سفر کند. به همین خاطر او با هزینه خودش این سفر ها را انجام داده و باز هم ویدئو از رقص خود با مردم کشور های مختلف روی اینترنت منتشر می کند. او میگوید با سفر به این کشور ها و ارتباط با مردم به این نتیجه رسیده که همه دنیا آن چیزی نیست که تلویزیون از درگیری ها و نا امنی ها به ما نشان میدهد و در کشور مردم با خانواده خود در حال زندگی کردن و ارتباطی صمیمی با دیگران دارند.

matt2

برای سال ۲۰۱۶ او چند کشور تازه از جمله کوبا و ایران را در لیست بازدید خود قرار داده برای آنکه سرمایه ای نیز جمع آوری کند، یک صفحه در سایت kickstarter ایجاد کرده و هدف خود از انجام سفر را در کنار اطلاعات مختلف و ویدئو های دیگر در دسترس علاقمندان قرار داده است. همچنین او از مردم کشورهایی که در لیستش قرار دارند خواسته تا یک ویدئوی کوتاه از رقصیدن خود تهیه کرده و روی شبکه های اجتماعی با هشتگ #dancewithmatt قرار دهند تا بدین ترتیب رای گیری لازم برای تعیین مقصد بعدی Matt انجام شود. Matt چندین گزینه برای کسانی که علاقمند به پشتیبانی از او و پرداخت بخشی از هزینه سفر هستند نیز در نظر گرفته است. او توانسته در زمان نوشتن این مطلب حدود ۸۹ هزار دلار جمع آوری کند.

اگر پس از دیدن ویدئوی رقص Matt حال خوبی بهتان دست داده است شاید بد نباشد که دست به کار شده و یک ویدئو برای او بفرستید. قرار نیست در زمینه رقص حرفه ای باشید زیرا همانطور که از ویدئو پیداست، خود Matt هم استعداد خاصی در این زمینه ندارد! استعداد اصلی او در نزدیک کردن انسان ها به یکدیگر و ایجاد درک بهتر بین آنها با کمک رقصیدن است!

کانال Matt در یوتیوب

صفحه اختصاصی در kickstarter

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top