"سفر به درون" پروژه ای برای سفر به اعماق زندگی ایرانیان

پروژه عکاسی سفر به درون (a journey inside(

“سفر به درون” یا “A Journey Inside” پروژه ای است که قصد دارد زندگی اجتماعی ایرانیان و نحوه روبرو شدن آنها با موارد و مسائل مختلف را مستند سازد. نتیجه انجام این سفر به زندگی ایرانیان با آنچه در روزمره در رسانه ها میبینیم کاملا متفاوت است!

به نظر میرسد بر خلاف گسترش ارتباطات بین ملل مختلف، هنوز هم فرهنگ ایرانیان یکی از پر رمز و رازترین فرهنگ ها برای دیگر مردم جهان است. این فرهنگ و اجتماع حول چه چیزی میگردد؟ مردم در زندگی روزمره خود چه میکنند؟ چگونه با مشکلات روبرو شده و راه حل شان برای مسائل گوناگون چیست؟ همه اینها می توانند کنجکاوی بسیاری از افراد را برانگیزد. گروهی از عکاسان جوان (چهار مرد و چهار زن) به میان زندگی ایرانیان مختلف رفته و از دریچه دوربین آن چیزی که میان مردم در جریان است را ثبت کرده اند. خروجی این پروژه چیزی کاملا متفاوت از آن چیزی است که رسانه های امروزی هر روز مخابره می کنند. پروژه “سفر به درون” (A Journey Inside) شامل مشکلات مختلف اجتماعی و نحوه برخورد مردم با محدودیت های پیرامون خود نیز می شود.

تمامی عکاسان حاضر در این پروژه برای مدت ۱۴ ماه تحت نظارت Panos Pictures تعلیم دیده اند تا بتوانند این پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرایی کنند. در حال حاضر محتوای غنی از تصاویر و فیلم های مختلف در وب سایت پروژه و همچنین اکانت اینستاگرام آنها قابل دستیابی است و خوشبختانه توضیحات کافی برای تصاویر نیز در نظر گرفته شده است.

بخش هایی از تصاویر پروژه A Journey Inside از وبسایت این پروژه:

وب سایت پروژه سفر به درون

اکانت اینستاگرام پروژه سفر به درون

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top