قفل چمدان هوشمند AirBolt گزینه ای برای آسودگی خاطر

AirBolt Smart Lock

یکی از نگرانی های همیشگی مسافران، امنیت چمدان ها و مسدود کردن هر چه ایمن تر راه دسترسی به محتویات داخلی آن است. تا کنون راه حل ها و ابزارهای مختلفی برای این مشکل تولید شده است. قفل چمدان AirBolt نیز یکی از همین راه حل ها است که اینبار جادوی فناوری را برای تامین امنیت بار مسافران به کار بسته است.

سازنده استرالیایی AirBolt میگوید که این ابزار یک قفل هوشمند به شمار می آید. این قفل هوشمند تنها از طریق اتصال بلوتوث و اپلیکیشن مخصوص آن قابل باز شدن بوده و در صورتی که تصادفی قفل باز شود، اما از جای خود خارج نشود، دوباره به صورت خودکار بسته خواهد شد! همچنین اپلیکیشن مخصوص این قفل، آخرین محل قرار گیری چمدان را نیز به شما اطلاع میدهد. پس اگر چمدانتان به مقصد نرسیده باشد میتوانید به سرعت مسئله را پیگیری کنید (طبق آمار در سال ۲۰۱۴ بیش از ۲۴.۱ میلیون چمدان به مقصد اشتباه ارسال شده اند!).

همچنین می توان قفل چمدان AirBolt را طوری تنظیم کرد که در صورت دور شدن از شما (مثلا چمدان را جا گذاشته اید یا کسی قصد دزدیدن آن را دارد!) بوق زده و شما را مطلع کند. اگر هم ساک خود را در شلوغی فرودگاه یا ترمینال گم کرده اید، می توانید به صورت دستی بوق اخطار را فعال کنید تا سریعتر آن را بیابید.

سازندگان قفل چمدان AirBolt سعی کرده اند تا تمامی موارد مورد نیاز برای دریافت تاییدیه TSA را دریافت کرده و این ابزار را به محصولی ایمن در پرواز ها تبدیل کنند. به همین خاطر موارد مختلفی همچون تایمر برای از کار اندختن بلوتوث در زمان پرواز نیز به این محصول افزوده شده است. نرم افزار قفل چمدان AirBolt برای اندروید و iOS ساخته شده است.

سایت سازنده

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top