Facet: تجربه سفر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید!

تجربه سفر

دنیای آنلاین امروز پر است از شبکه های اجتماعی معروف که کلی کاربر دارد. این شبکه ها حالتی عمومی دارند و تعدا شبکه های اجتماعی تخصصی بسیار کم هستند. Facet یک اجتماع آنلاین برای اهالی سفر و علاقمندان به خوراکی است تا بتوانند  تجربه سفر خود را با دیگران به صورت کلیپ های ویدئویی به اشتراک بگذارند.

همانطور که گفته شد، تمرکز اصلی Facet روی سفر و ثبت آنچه مشاهده شده و همچنین خوراکی ها است. گردانندگان نرم افزار نیز بر اساس موقعیت و مناسب ویدئو های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران را دسته بندی کرده و به نمایش می گذارند. خود شما نیز میتوانید مشاهدات خود از یک شهر کوچک یا مکان جالب را ضبط کرده و از طریق پروفایل خصی خود روی Facet هب اشتراک بگذارید.

جنبه

رابط کاربری برنامه نسبتا ساده است، اما در عین حال می تواند در ابتدای کار کمی گیج کننده نیز باشد. اگر کمی برای استفاده از آن زمان بگذارید می توانید با بخش های مختلف ان آشنا شده و به شکل بهتری از آن استفاده کنید. حداکثر زمان ضبط هر کلیپ ده ثانیه است و چند ابزار ویرایش ساده برای برش کلیپ ها نیز در دسترس است. از جمله محدودیت های این برنامه این است که تنها ۶۲ کاراکتر می توان برای ویدئو توضیح نوشت. محدودیت عجیب  دیگ الزام به ضبط ودویدئو ها به صورت عمودی است. اگر در هنگام ضبط ویدئو گوشی را افقی گرفته باشید، فیلم نهایی به صورت برش خورده آپلود می شود. در ضمن هیچ فیلتری برای ویدئو ها (مانند آنچه در اینستاگرام وجود دارد) موجود نیست.

تیم تحریریه Facet روی ویدئو های اپلود شده نظارد داشته و موارد جالب را به تب Explore و Discovery اضافه می کنند تا بقیه کاربران نیز بتوانند آن را مشاهده کنند. اگر عضوی فعال بوده و ویدئو های جالبی را آپلود کنید می توانید به تیم ویژه Facet پیوسته و از برخی مزایای دیگر بهره ببرید.

اپلیکیشن موبایل Facet در حال حاضر تنها برای دستگاه های پرتابل اپل معرفی شده است.

دانلود از فروشگاه iTunes دانلود

وب سایت Facet

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top