به جای پرداخت هزینه اقامت، از مهارت و تجربه کاری استفاده کنید!

هزینه اقامت

هزینه اقامت در هتل یا هاستل  یکی از مواردی است که می تواند بخش زیادی از بودجه سفر را به خود اختصاص داده و محدودیت هایی برای دیگر هزینه ها در سفر ایجاد کند. سایت workaway.info ابتکار عمل را بدست گرفته و تجربه و مهارت کاری شما را جایگزین هزینه اقامت می کند.

سایت WorkAway این موقعیت را فراهم میکند تا میزبانان در مکان های مختلف مهارت های مور نیاز خود را ثبت کنند. مسافران نیز بر حسب نوع کار و شرایط می توانند یکی را انتخاب کرده و با تماس با میزبان، مقدمات اقامت خود را فراهم کنند. طبق اطلاعات سایت، در حال حاضر بیش از ۲۲ هزار میزبان از ۱۵۵ کشور جهان (از جمله ایران که البته تعداد انتخاب های موجود در آن بسیار محدود است) در این سایت ثبت نام کرده اند.  پس می توان انتظار داشت که در سفر های مختلف بتوان مکانی برای اقامت پیدا کرد.

شغل هایی که در لیست نیازها می توان پیدا کرد بسیار گسترده هستند. یک خانواده ممکن است به یک نفر برای رنگ کردن دیوار خانه نیاز داشته باشد و دیگری دنبال کسی برای آموزش زبان به کودکان بگردد. انتخاب های مختلفی در این سایت وجود دارد و اغلب کارها تخصصی نیستند و تقریبا هر کسی می تواند از پس آن ها بر بیاید. سیستم بررسی و نظر دهی درباره میزبان ها و مهمان ها هم برقرار بوده و بدین ترتیب می توان با اطمینان بیشتری از این سایت استفاده کرد.

زندگی با افراد محلی یک ویژگی خوب دیگر هم دارد و آن آشنا شدن هر چه بیشتر با افراد ساکن در آن منطقه و دریافت اطلاعات ناب و دست اول درباره آنجا است. بدی ترتیب می توانید مطمئن باشید که با یک تیر چند نشان زده اید! این سایت مسابقه های عکاسی برای مسافرها نیز تدارک دیده تا با آپلود کردن تجربه سفر خود در سایت workaway، شانس برنده شدن داشته باشند.

سایت workaway.info

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top