شهر Wrightwood، دم دست ترین راه برای فرار از گرمای جنوب کالیفرنیا!

Wrightwood

جنوب کالیفرنیا به خاطر آفتاب و گرما و ساحل بسیار معروف است و هر ساله تابستان افراد زیادی برای لذت بردن از آنها به اینجا مسافرت می کنند. با این حال کسانی هم هستند که مثل من با گرمای زیاد چندان میانه ندارند و به دنبال جاهای خنک هستند. شهر کوچک Wrightwood که در میان کوه ها واقع شده یکی از مقصد های دم دستی است که اختلاف دمای قابل توجهی با بخش های ساحلی داشته و می تواند یک راهکار سریع برای فرار از گرما باشد.

شهر Wrightwood در میان کوه ها و درختان واقع شده است. اگر به سایت این شهر سر بزنید یا عکس های حاصل از نتیجه جستجوی این شهر را در گوگل ببینید، اغلب عکس ها پر از برف هستند (پس می توان انتظار داشت که اینجا یک مقصد دم دستی برای برف بازی هم است!) من اولین بار در ماه آوریل به این شهر سر زدم. در حالی که دما در شهر Orange حدود ۲۰ درجه بود، تنها با حدود یک ساعت و نیم رانندگی به شهری رسیدم که دما در آنجا زیر ده درجه سانتیگراد است! مردم و افراد محلی با لباس گرم و ژاکت رفت و آمد میکردند و من تنها یک تی شرت به تن داشتم!

برای رسیدن به این شهر باید از یک مسیر کوهستانی عبور کنید و پس از مدتی با عبور از میان درخت ها، کلبه های این شهر نمایان می شوند. هر کلبه طراحی خاص خود را دارد و برخی دارای حیاط و حتی اسطبل هم هستند. اما چیزی که بین آن ها مشترک است، آمادگی کامل آنها برای مقابله با سرمای زمستان است!

در این وقت سال Wrightwood بسیار ساکت و ارام است. در واقع انتظار می رود که اینجا در فصل سرما مشتری بیشتری داشته باشد (البته زمانی که من به اینجا رفتم هنوز روی کوه ها برف بود!) با این حال علاقمندان به طبیعتگردی و قدم زدن در کوه می توانند از مسیر های در نظر گرفته شده استفاده کرده و از هوای عالی حسابی لذت ببرند. در مرکز شهر چند کافه و رستوران و بار وجود دارند که هر یک دارای محیط جالب و صمیمی اختصاصی خود هستند. حتی یک کارگاه آبجو سازی نیز در اینجا وجود دارد که قطعا برای علاقمندان جالب خواهد بود.

یک دریاچه کوچک نیز در نزدیکی شهر واقع شده که البته برای دسترسی به آن بهتر است از ماشین استفاده کنید. این محیط میتواند محل خوبی برای برپا کردن بساط  کباب باشد!

جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
علاقمندان طبیعت از اینجا بسیار لذت خواهند برد!
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
خانه ها و کلبه های چوبی در بخش های مختلف شهر پراکنده هستند و همگی آمادگی مقابله با زمستان را دارند!
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
از قرار اینجا خرس هم دارد!
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
دریاچه جکسون در نزدیکی شهر Wrightwood محلی خوب برای دراز کشیدن و کباب پختن و استراحت است.
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
اگر صبح زود به اینجا می روید، می توانید از صبحانه عالی کافه Evergreen لذت ببرید.
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
کل کافه برای روز Easter تزیین شده است.
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
اگر به غذای مکزیکی علاقه دارید حتما به رستوران مکزیکی Lindo سر بزنید. قبل از سر زدن حتما سعی کنید که خیلی گرسنه باشید!
جنوب کالیفرنیا شهر Wrightwood
انواع تابلو های ایمنی همه جا نصب شده اند!

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

Scroll to top